Yorgan Yıkama Ankara

YORGAN YIKAMANIN ADRESİ
 
Günün yorgunluğunu, stresini, sıkıntılarını attığımız, uykuya kendimizi bıraktığımız yatak, yorgan ve yastıklarımız rahat bir uyku için sık sık yıkanması gerekmektedir. Yorgan Yıkama hem konfor açısından hem hijyen açısından özellikle önem verilmesi gereken bir konudur. Uyku sağlığımız için yorganlarımızın ter  ve benzeri sebeplerden kaynaklı kirlilik unsurlarından, gece boyu vücut sıcaklığımızdan ve deri döküntülerimizden kaynaklı sayıları artan akar, bakteri ve benzeri unsurlardan arî hale getirilmesi gerekmektedir. Bu işlemler yorganın türüne uygun deterjan kullanımı, gerekli şekilde durulama işlemi ve yeterli sürede temiz kapalı ve tozsuz bir ortamda uzun bir süre kurutulması gerekmektedir. Ayrıca bu kadar uygulanan işlemde yorganlarımızın zarar görmemesi için uzman yardımı almamız çok daha verimli sonuç verir. Biz Yorgan Yıkama yaparken yorganınızın zarar görmeyeceği şekilde ve maksimum oranda temizlik sağlayacak şekilde işlemler uyguluyoruz.
Yorganların periyodik olarak üç ayda bir yıkatılması gerekmektedir. Ancak çocuk, ev hayvanı ve benzeri durumlar bu süreyi daha kısa tutmaya neden olabilir. Firmamız yorgan temizliğinde antibakteriyel özellikli deterjanlar kullanarak yorganlarınızı mikrobik düzeydeki canlılardan da arî hale getirmektedir. Üstelik kullandığımız deterjanlar uzun süre antibakteriyel niteliğini muhafaza edecek şekilde kullanılmaktadır.
Çeşitli yapıda yorganlar bulunmaktadır. Örneğin yün, elyaf, pamuk veya bunların çeşitli miktarlarda karışımlarından oluşan yorganların her bir çeşidi için farklı miktarda ve farklı nitelikte deterjan kullanılmalıdır. Aksi takdirde yorganınızın ömrü kısalabilir, deforme olabilir, ürün niteliğini kaybedebilir, ısıyı muhafaza etme özelliği yitebilir. Oysaki alanında uzman firmamız yorganlarınızı evlerinizden tamamen ücretsiz bir şekilde teslim alıp, leke kontrolü ve leke çıkarma işlemi yapıldıktan sonra endüstriyel nitelikteki özel Yorgan Yıkama makinelerinde yorgana zarar vermeyecek şekilde tam otomatik şekilde yıkanıp, özel kurutma odalarına alınır. Son kontrolleri yapıldıktan sonra siz kıymetli müşterilerimize teslim edilir.
Günün her saati çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşmeler ile adres kaydınız oluşturulur, servislerimiz adreslerinize yönlendirilip ekip arkadaşlarımızca yorganlarınız hiçbir ekstra ücret talep etmeden alınır.
Yorgan Yıkamada yılların tecrübesi, ekibimizin özeni, firmamızın kalite kontrol sistemi siz değerli müşterilerimize memnuniyet sağlamayı amaçlamaktadır. Sizlerden aldığımız geri dönüşler ile sürekli gelişim ve değişim içerindeki firmamız siz değerli Ankaralılara yaklaşık 20 yıldır en temizi en kaliteli ile buluşturuyor.
Ankara Yorgan Yıkama Facebook SayfasıAnkara Yorgan Yıkama Twitter SayfasıAnkara Yorgan Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK